BOJ01: Předem neplánovaná obchodní jednání

Vhodné jsou trvanlivější balené keksy, perníky, sušenky, linecká kolečka apod. podávané k občerstvení, např. ke kávě, potištěné 2D barevným potiskem (přímo nebo nepřímo na nalepený jedlý papír).

Přímý barevný 2D jedlý potisk lze aktuálně provádět na výrobky s vhodným rovným povrchem a strukturou a v maximálním rozměru 20×20 cm. Při tisku na jedlý papír (max. do velikosti A4) se po tisku papír lepí jedlým lepidlem.

Obaly: recyklované nebo recyklovatelné sáčky, bioplast, bezobalová forma (např. pro podávání ke kávě na místě jednání), krabice z recyklovaného papíru

 
Přímý potisk potravin
 
Linecké s přímým potiskem
Přejít na věnečky
Přejít na věnečky
Věneček s jedlým logem
Přejit na makronky
Přejit na makronky
Makronky s přímým potiskem

BOJ02: Plánovaná obchodní jednání

Vhodné jsou dílem trvanlivější reklamní výrobky pro předem neplánovaná obchodní jednání (BOJ01) a dílem méně trvanlivé bez krému, jako jsou kokosky, třené banánky, marmeládou slepovaná linecká kolečka, opatřené přímým potiskem (kde je to možné) nebo s potištěným jedlým papírem.

Přímý barevný 2D jedlý potisk lze aktuálně provádět na výrobky s vhodným rovným povrchem a strukturou a v maximálním rozměru 20×20 cm a výšky 15 cm. Tisku na jedlý papír je do velikosti A4, papír se fixuje jedlým lepidlem.

Obaly: recyklované nebo recyklovatelné sáčky a krabičky, bioplast, bezobalová forma (doprava v přepravkách nebo krabicích pro podávání místě jednání), krabice z recyklovaného papíru

BOJ03: Plánovaná obchodní jednání většího významu

Kromě reklamních výrobků pro plánovaná obchodní jednání (BOJ02) jsou vhodné i varianty s 3D tiskem, např. různé cupcakes. Ženy jistě uvítají odlehčené verze dýňové, mrkvové nebo špenátové. Reklamní logo se vkládá do dekorace buď ve formě 3D tisku nebo tisku na jedlý papír. Tyto materiály jsou s krémem, mají tedy trvanlivost v řádu dnů.

Maximální rozměry pro tisk na jedlý papír jsou velikost A4, pro 3D tisk (např. čokoláda) jsou 25×15 cm, výška 10 cm.
3D tisk je metodou FDM (po vrstvách).

Obaly: bezobalová forma (doprava v přepravkách nebo krabicích pro podávání místě jednání), recyklované nebo recyklovatelné sáčky a krabičky atd, bioplast, krabice z recyklovaného papíru

BOJxx: Jiný typ obchodního jednání

Zvolte, pokud požadujete něco jiného než výše uvedené varianty.